GEBLOKTE TRUI MET LOSSE KETTING STEEK AZTECA EN MERINO ARAN

Geblokte trui met losse ketting steek Katia Azteca en Katia Merino Aran

Ontworpen door Mar Burdallo @laburdallo de winnaar van Katia Designers Awards 5: “Ik ontwierp deze trui met een warme kleurencombinatie. Ik werd geïnspireerd door koude avonden in de bergen. Als je eenmaal aankomt bij de hut, in de refuge, dan kleed je je om en trek je snel die warme wollen trui aan om een heerlijk warm kopje thee in te drinken…”

Katia Merino Aran

Merino Aran van Katia is een kwalitatief garen door zijn combinatie van Merino en acryl. Het garen is sterk, voelt zacht aan en zit lekker warm. Erg geschikt voor leuke winterprojecten.

Katia Azteca

Azteca van Katia is een populair garen, door zijn vele mogelijkheden. De prachtige gemêleerde kleuren maken ieder project uniek. Zeer geschikt voor het breien/haken van een trui, vest of muts. Voor meer inspiratie, in de Katia winterboeken staan meerdere patronen specifiek voor Azteca.

Miramare Sokken
Retro Squares Tank Top

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Winkelwagen
Verlanglijst
Categorieën

Maandelijks proberen we een nieuwsbrief te sturen met de laatste aanbiedingen, Nieuwste garen en stoffen, nieuwste blog berichten en andere leuke dingen.

Meld je snel aan via onderstaand formulier

Compare Products (0 Products)